Menü

Kanvas Tablo ile Ev DekorasyonuKanvas tablolar, ev dekorasyonunun en gözde aksesuarlarının başında gelen, evimize güzellik katan gerek fiyat gerekse estetiği ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çeken dekoratif aksesuarlardandır.

Kanvas tablolar, bir çok farklı tema ve renk deseni ile her zevkten kullanıcıya hitap etmekte bunun yanında oda ortamının rengine uygun renk tonlarında tablo seçimi yapıldığında ortama sanatsal bir değer katmaktadır. İstek üzerine farklı ebatlarda üretilebildiği gibi kişiye özel olarak aile fotoğrafı yahut diğer istediğiniz görseller ile de baskıları yapılabilmektedir. Dilerseniz düğün fotoğraflarınızdan bir tanesini büyük ebatta örneğin 100X150 cm ebatında yaptırdığınızda harika bir tabloyu evinizin baş köşesine gönül rahatlığı ile asabilir ve yıllar boyu en mutlu gününüzü anımsayabilirsiniz.

Diğer bir yandan kanvas tabloları illa tek parça almak zorunda değilsiniz. Dilerseniz parçalı kanvas tablo modelleri ile evinizin güzelliğine güzellik katabilir dilerseniz kanvas tablo saat modelleri ile oldukça kullanışlı hem tablo hem de saat elde edebilirsiniz.

Sözü fazla uzatmadan sizi örnekler ile baş başa bırakalım…
Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir