Menü

İptal ve İade

Mağazamızdan satın almış ürünlerinizi tüketici hakları sınırları içerisinde gönderimi yapılmadan önce iptal edebilirsiniz.  Kredi kartı yada banka transferi ile yapmış olduğunuz ödemeler tarafınıza 10 iş günü içerisinde iade edilmektedir.

Ürün değişim koşulları;

Satın almış olduğunuz ürünleri 7 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Değişime tabi olan ürünler kişiye özel baskı hizmetlerini kapsamamaktadır. Sitemizde bulunan tablo modelleri siparişe özel üretilmekte olup iade yada değişim yapılmamaktadır. Sitemiz üzerindeki görseller dijital görüntüler olup, ürünlerin kumaş üzerine basılması, kaplama yapılması ve monitör renk farklılıklarından dolayı ürünlerde ton farklılığı olabilmektedir. Sipariş veren müşterilerimiz bu benzerlikleri kabul etmiş sayılır. Bu sebeple ton farkından dolayı değişim yapılamamaktadır. Mağazamızda satılan diğer ürünlerde değişim ve iade hakkınız mevcuttur.Tüm değişim işlemlerinde kargo ve paketleme (satıcıya geri gönderme ve müşteriye gönderim) alıcıya aittir. Ürün değişimlerinde ürünlerin sizlere ulaştırıldığı şekilde özenle paketlenmesi ve hasar görmeyecek şekilde gönderilmesi şarttır. Herhangi bir hasar durumunda yetkili kargo görevlisine tutanak tutturulması zorunludur. Tutanaksız olarak hasarlı olduğu iddia edilen ürünlerde hiç bir şekilde değişim yapılmamaktadır. Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini tablofoni.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Ürün iade koşulları;

Mağazamızda satılan tablolar siparişinize göre özel olarak üretilmekte olup iade yada değişim yapılamamaktadır. Diğer tüm ürünler standart tüketici hakları doğrultusunda iade edilebilir. İade işlemlerinde ürünün faturası yada yazar kasa fişi ibraz etmek zorunludur. İade işlemlerinde kargo ve diğer paketleme nakliye ücretleri toplam tutardan düşülerek sadece ürün bedeli iade edilmektedir. Ürün iadeleri her ne sebeple olursa olsun hasarlı olduğu iddiasıyla yapılamamaktadır. Ürünlerinizi teslimat esnasında kontrol etmeli, herhangi bir hasar var ise kargo görevlisine ürünün hasarlı olduğuna dair tutanak tutturulmalıdır. Resmi olarak hasarlı teslim edildiği ispat edilemeyen ürünlerde iade yapılmamaktadır.