Menü

Güvenli Alışveriş

Yardım

Öncelikle belirtmek isteriz ki fiziki mağazamız yoktur. İzmir ve Trabzon’da bulunan atölyelerimizde üretim yapmaktayız. Fiyatlarımız bu şekilde eş değer ürünlerin yarı fiyatınadır. Kar marjımızı ve dükkan masraflarını düşürerek sizleri en iyi kanvas tablolarla en makul fiyata buluşturmak peşindeyiz

İnternet üzerinden sitemizdeki online sipariş formunu eksiksiz doldurarak veya whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Siparişleriniz en geç 4-6 gün sonra elinize geçecek şekilde kargoya teslim edilecektir.

SIKÇA KARŞILAŞTIĞIMIZ SORULAR

GENEL BİLGİLER

Ürünlerimiz yağlı boya değildir. Kurutulmuş şase üzerine püskürtme yöntemiyle basılan gerilerek tablo haline getirilen tasarım ürünleridir. Diğer ürünlerden daha tasarruflu ve dayanıklıdır.

Tablolarımız kendi üretimimizdir. Uzman kadro ve profesyonel ekibimizin tamamen müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyerek tasarladığı bu tablolar siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Tablolarımızın üretiminde kullanılan malzemeler Avrupa’dan ithal edilmiş olup ömür boyu garantilidir.

Parçalı tablo yan yana dizildiğinde bir anlam kazanan ve bütünlük sağlayan, tek bir tablonun bir kaç parçaya ayrılarak basılmış halidir. Istenilen ölçülerde siperiş olmakla birlikte farklı bir görsellik kazandırır.

Kanvas tablo, özel olarak üretilmiş 400gr kalınlığında tuval bezi üzerine püskürtme sistemi ile basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir. Tablolarımızın yapımında kullandığımız tüm malzemeler dünyaca ünlü hp markasının üretimidir ve ömür boyu solmama garantilidir.

Ölçülerimiz standart ölçüdür. Yüksek miktar sipariş verilirse özel ölçü üretim yapılır. Aksi taktirde site üzerinde belirtilen ölçüler mevcuttur.

Tablolarımızda kullanılan mürekkep dünyaca ünlü HP markası olup ömür boyu solmama garantilidir ve Avrupa standartlarında gerçeğe en uygun renklere sahiptir.

Tablolar basıldıktan sonra üzerine koruyucu özel bir vernik sürülür ve bu sayede tabloların tozu alınırken temizlenirken vs bozulmaz kolayca temizlenebilir.

Parçalı Tablolarınızı merkez parçadan başlayarak düzgün bir şekilde asabilirsiniz. Tablo yanında asma aparatı gönderilmez. Çivisiz bir şekilde, duvarlarınızı delmeden, yapı marketlerden temin edeceğiniz 5-10 tl’lik tablo yapıştırıcı macunlar (uhu patafix 3kg) ile de tablonuzu asabilirsiniz.

Parçalı tabloları arasında 3-5 cm bırakarak kolayca asabilirsiniz bu sayede bir bütün görünümü kazanacaktır. Merkez parçadan başlayarak asmayı unutmayınız.

SİPARİŞ BİLGİLERİ

-Siparişim üzerinde değişiklik yapabilme veya iptal etme hakkım var mı?

Siparişiniz hazır olana kadar istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Ne tür bir değişiklik yaptığınızı sipariş kodunuzu belirterek iletişim bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizi sipariş bölümünden takip edebilirsiniz.

Mükemmel işçilik sonucu üretilen ömür boyu garantili tablolarınızda bizden veya kargodan kaynaklanan bir problem olması durumunda fotoğrafını çekip bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Ister ürününüzün parasını iade alır ister tekrar üretime sokulmasını talep edebilirsiniz.

Telefonla sipariş imkanımız siparişlerinizin ölçü ve ebatlarında bir problem olmaması nedeniyle yoktur. Cep numaramızdan WhatsApp üzerinden ürün fotoğrafını göndererek de sipariş verebilirsiniz

Toplu siparişleriniz için bizimle iletişim bölümünden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Danışman arkadaşlarımız sizlere gereken kolaylıkları sağlayacaktır.

Maalesef atölye çıkışı üretim yaptığımız için hediye paketi seçeneğimiz yoktur.

Sipariş kodunuz ve bilgileriniz bize bildirmiş olduğunuz mail adresinize bilgilendirme mesajı ile ulaştırılacaktır.

Sitemizde tablonun ölçüsü ‘ genişlik’’ ‘’yükseklik’’ şeklinde belirtilmiştir

2 thoughts on “Güvenli Alışveriş”

  1. veli ermek dedi ki:

    4 martta ürün satın aldım elime ulaşmadığı gibi kargoya verildiğinden de bilgi alamadım.siparişim hakkında bilgi almak istiyorum

    1. tablofoni dedi ki:

      Merhaba Veli Bey, kargo firması atması gereken Sms’i atmadığı için bir iletişimsizlik oluştu. E-posta ile tarafınıza bilgilendirme yapıldı. Ayrıca mesai saatleri içerisinde arkadaşlarımız sizi arayarak tekrar bilgilendirecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir